Evde İş ilanları

Evde İş ilanları

Pandemi döneminde işsizlik ülke tarihinin zirvelerinde iken Esnaflar ve Restoranlar covid-19 dan dolayı kapalı hal böyle olunca insanlar evde para kazana bileceği işlere yönelmiş durumda evde nasıl para kazanırız konusuna gelmeden önce bu zor günlerde iş arayan kişilerde kapora adı altında ücret talep edenlere itibar etmemenizi önemle ikaz ediyoruz. Gerçek iş verenler personelden bu gibi taleplerde bulunmaz.

Evde nasıl işler yapılır ?

Paketleme işleri

Günümüzde şirketlerin paketleme ile zaman kaybetmemeleri ve paketlemenin fazlaca iş yükü oluşturmasından dolayı paketleme işlerini evde çalışmak isteyen kişilere yaptırmak hem şirketler için maliyeti azaltıyor hem de evde iş yapmak isteyenler için istihdam oluşturuyor.

Paketleme işleri nelerdir?

Düğün ve nişanlarda Şekerleme ve hediyelik eşya paketleme

Giyim sektörü ve parça ürünlerin paketlenmesi

Dikiş Nakış işleri

Bilindiği üzere el işçiliği online olarak şirketlerin evde çalışmak isteyen bayanların yardımıyla gerçekleşiyor.

Takı sektöründe öncü olan firmalar evde çalışmak isteyen bayanlara tüm araç ve gereçleri temin ediyor ve yaptıkları ürün karşılığı bu kişilere ücretlerini düzenli bir şekilde ödüyor.

Yazımızda detaylı olarak evde iş hakkında bilgi vermeye çalıştık evde ş yapmak isteyenler yorum yapabilir bu sayede iş verenlerde bu kişilerle irtibata geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir