İş Kuralim 2021- En karlı iş fikirleri 2021

Bir iş kurmanın fikirlerle ilgili olmadığını söylüyorlar. Fikirleri hayata geçirmekle ilgili. Ancak hevesli kurucular, koşuşturmaya katılmadan önce kendilerini genellikle yatırımlar ve fikirlerle mücadele ederken bulurlar.  Aklınızda bir sürü fikir olabilir, ancak bu fikirlerin doğru yönden yoksun olduğu ve planları değiştirmeye karar verdiğiniz zamanlar vardır. Bu, hevesli kurucuların çoğunun bir denge bulmak için mücadele ettiği dönemdir. 

Pandemi dönemi zorluklarını fırsata çevirin 

El yapımı mumlar

Mumlar her zaman talep görmektedir, bu da bunu son derece popüler bir iş seçeneği haline getiren şeydir. Geleneksel mum talebi dini ve dekorasyon amaçlıdır. Festivaller sırasında talep son derece yüksek. Aksi takdirde, bugünlerde kokulu ve şifalı mumlara olan talep de artıyor, birçok restoran, hane ve otel bir ambiyans yaratmak için bunları kullanıyor.  Mum yapımı işi, yaklaşık 500 TL – 1000 TL’lik düşük yatırımla evden başlatılabilir. İşe başlamak için kullanılan hammaddeler arasında balmumu, fitil, kalıplar, iplik, aroma yağları ve daha fazlası bulunur.  Başlıca hammaddelerin yanı sıra, bazı mum yapma ekipmanına da ihtiyacınız var. Bu, bir eritme kabı, termometre, dökme kabı, tartı, çekiç ve bir fırın (balmumu eritmek için) içerir.

Ev yapımı makarna – Erişte

Makarna özellikle anlık çeşit, Hindistan’da kırsal ve kentsel pazarlarda popüler bir atıştırmalıktır. Erişte üretim süreci basittir ve buğday unu, tuz, şeker, nişasta, baharatlar, bitkisel yağlar vb. Gibi temel bileşenleri gerektirir. Hem yarı otomatik hem de tam otomatik erişte yapma makineleri piyasada mevcuttur. Erişte yapma işlemi, un, nişasta ve sodyum bikarbonatın karıştırılmasını, hamurun karıştırılmasını ve makineden geçirilmesini içerir. Erişteler istenilen şekil ve boyutta kesilir, kurutulur ve paketlenir.

Tek kullanımlık tabak ve bardaklar

Tek kullanımlık gıda sınıfı tabaklar ve bardaklar Türkiye’de etkinlikler, etkinlikler, piknikler vb. Sırasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar aynı zamanda sokak satıcıları ve seyyar satıcılar tarafından da büyük ölçüde kullanılmaktadır.  Yaygın olarak kullanıldıkları ve uzun süredir ucuz oldukları için pazar olgunlaştı. Genellikle plastik, çelik, cam vb. Alternatif olarak ortaya çıkan kağıttan yapılırlar. Kağıt tabak ve bardak yapmak için kağıt, yerel hurda dükkanlarından düşük oranlarda temin edilebilir. Yatırımın büyük bir kısmı tek kullanımlık tabak yapma makinelerinin satın alınmasına gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir